Правий сектор навідався в «гості» до ректора Прикарпатського університету. Говорили про хабарі

Автор: Турій Роман

13 Чер, 2014 09:42

Правий сектор навідався в «гості» до ректора Прикарпатського університету. Говорили про хабарі

Актив Правого сектору в Івано-Франківській області завітав до ректора Прикарпатського Національного університету ім. Василя Стефаника – Ігоря Цепенди. Активісти мали намір поспілкуватися на тему хабарництва у закладі.

Читайте також: У Кракові барельєфом і меморіальною таблицею вшанують Василя Стефаника

Про це повідомляє прес-служба франківського Правого сектору.

Представники Правого сектору повідомили ректора, що до них надходять скарги від студентів  щодо окремих викладачів, які, зловживаючи посадою, займаються вимаганням невиправданих винагород під час вступу чи здачі екзаменів.

«Дане питання було визначено як складне і таке, що потребує вирішення. Для цього, за словами ректора, було запроваджено проект з альтернативою здачі екзаменів у тестовій формі без участі недобросовісних викладачів за заявою студентів (навіть анонімно)», – говорять в ПС.

Також співрозмовники дійшли згоди про потребу підписання Меморандуму між Правим сектором та ректоратом ПНУ ім. Василя Стефаника щодо запобігання та виявлення корупції у цьому навчальному закладі. Домовились про можливість встановлення інформаційних стендів у приміщенні та повідомлень на сайті ПНУ з телефоном гарячої лінії та електронною поштою, а також скринькою для скарг Правому сектору, які слугуватимуть аргументом попередження дачі та отримання хабарів у вузі. У цих питаннях дійшли повного взаєморозуміння.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...