Правий сектор сходив на розмову до ректора університету Нафти і газу. Говорили про хабарництво на економічному факультеті

Автор: Турій Роман

14 Jun, 2014 07:58

Поділитись публікацією
Правий сектор сходив на розмову до ректора університету Нафти і газу. Говорили про хабарництво на економічному факультеті

Вчора представники франківського на чолі з Василем Абрамівим відвідали ректора Івано-Франківського Національного університету нафти і газу – Крижанівського Євстахія Івановича у зв’язку з потребою вирішення наболілого питання корупції у вузі.

В ході зустрічі обидві сторони дійшли спільної позиції щодо необхідності боротьби з проявами хабарництва в навчальному закладі. Буде підписано Меморандум між Правим сектором та ректоратом ІФНТУНГ про співпрацю в напрямку протидії корупції!

«Тривожним питанням, якого торкнулися співрозмовники, стало вкрай підозріла та, очевидно, необ’єктивна оцінка студентів однієї з груп університету (факультет економіки) викладачем Тетяною Куцкулич. Показники оцінювання заліку 19-ти студентів групи наступні: 16 студентів здали на “2”, троє – на “3”. Серед студентів-“двійочників”, як виявилося, була дівчина-сирота, що, звісно вплинуло і на її стипендію. Ректор пообіцяв до 17-червня “розібратися” в даній ситуації та повідомити про результат», – кажуть в прес-службі ПС.