Правий сектор сподівається, що депутати голосуватимуть кольоровими ручками за голову обласної ради

Автор: Людмила Баран

07 Гру, 2015 11:27

Правий сектор сподівається, що депутати голосуватимуть кольоровими ручками за голову обласної ради

Під час першої сесії Івано-Франківської обласної ради до депутатів звернувся представник Правого сектору. В організації побоюються, що голосування  за керівників обласної ради відбуватиметься з порушеннями. Зокрема, Андрій Подільський, голова ради ГО “ПС-Прикарпаття”,  попросив депутатів помітки у бюлетенях робити ручками різних кольорів.

“Аналізуючи грубі порушення в регламенті Івано-Франківської міської ради при формуванні виконкому з числа заплямованих персоналій, бачимо грубе ігнорування моральних принципів та зневагу до громади, що може вилитись у протести прямої дії. Але через ініціативу руху «Чесно» громада має ще сподівання на справедливість Суду щодо дій новообраного голови міста та депутатів, – прочитав Андрій Подільський, – У цьому зверненні застерігаємо депутатський корпус обласної ради від необдуманих рішень в обранні керівних органів та комісій”.

Правий сектор побоюється обрання головвою обласної ради когось з числа мільярдерів, пов’язаних з бізнесом окупанта, осіб, причетних до розкрадання державних коштів на будівництві укріпрайонів у зоні бойових дій на Сході України чи креатур комунономенклатурників та знаних бандитів.

“Пам’ятаючи Героїв, на крові котрих ви прийшли до влади, маєте шанс працювати на користь громади міста та області, інакше народ прийме адекватні рішення!” – додав Подільський.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...