Правий сектор: Троценко з нами не спілкувався. Він нагло бреше

Автор: Турій Роман

25 Apr, 2014 15:06

Поділитись публікацією
Правий сектор: Троценко з нами не спілкувався. Він нагло бреше

Представники «Правого сектора» і Самооборони продовжують блокувати будівлю Коломийської РДА. Сьогодні їх підтримати приїхали побратими із інших районів області.

Читайте також: Пам'ятну дошку видатному науковцю відкрили в університеті нафти й газу (ФОТО)

Як повідомили www.galka.if.ua представники Коломийського Правого сектора вони пропускають в адмінбудівлю всіх працівників, лише не допускають на роботу новопризначеного голову РДА Михайла Бойка.

Разом з тим, представники ПС кажуть, що сьогодні мали розмову із самим Михайлом Бойком. Кажуть, що розмова пройшла спокійно, більше того, він засудив події, які трапились вчора під РДА, коли провокаторами були побиті хлопці із «Правого сектора».

А ось розмови з головою Івано-Франківської ОДА Андрієм Троценко, вони не мали.

«Сьогодні він з нами не спілкувався, принаймні з керівним складом «Правого сектора». Це нагла брехня», – відзначили в ПС.

Там кажуть, що готові озвучити вимоги до обласної влади. І навіть пообіцяли написати Троценкові спеціального листа: «Нехай приїжджає, поговоримо».

Окрім того, в Коломийському «Правому секторі» повідомили, чому саме вони протестують:

  1. «Правий сектор» проти узурпації влади однією партією
  2. Проти призначень, які будуються на крові побитих дітей
  3. Проти того, що били наших побратимів.

Останніх два пункти стосуються власне подій, які мали місце вчора. В результаті провокації постраждало двоє хлопців із ПС віком 18-19 років. У одного з них гематоми і струс мозку, оскільки він отримав потужний удар по голові. Проте хлопець відмовився і надалі залишатися в лікарні і сьогодні став до лав «Правого сектора».

Окрім того, в ПС відзначають, що вся проблема в тому, що «Батьківщина» йде до влади, використовуючи силові методи.