Правий сектор: Україну зі зброєю готові захищати ті, хто уже має що втрачати

Автор: Турій Роман

13 Тра, 2014 09:21

Поділитись публікацією
Правий сектор: Україну зі зброєю готові захищати ті, хто уже має що втрачати

Військовий штаб Правого Сектору Прикарпаття провів  вишкіл-навчання новобранців, які готові стати до лав борців за єдину неподільну Україну.

Вишкіл традиційно відбувся на березі Дністра поблизу Галича. В процесі вишколу бійці мали можливість ознайомитись із сучасним військовим спорядженням.

Як повідомили виданню www.galka.if.ua в обласному Правому секторі вишкіл проходить в три етапи. Перший етап відбувся раніше. Другий етап, який тривав три дні, власне і пройшов на березі Дністра поблизу Галича. На черзі третій етап – у Києві.

Тільки за підсумками проходження вишколу в столиці приймається рішення про те, чи готова людина і психологічно, і фізично захищати свою Батьківщину. Якщо вона до цього не готова, то повертається додому.

Як відзначають у Правому секторі, найбільш охоче приймають участь у різного роду вишколах молоді люди після 25 років, тобто ті, які уже пройшли службу в армії, і насправді, мають, що губити. Саме вони готові захищати свої сім’ї та свою країну від агресора.

Юнаки віком від 18 років і до 25 років теж приймають участь у вишколах, але їх меншість.

У Правому секторі вважають, що насправді в Україні є проблема, адже роками велася цілеспрямована кампанія по знищенню патріотизму. Уроки ДПЮ в школі часто проходять на низькому рівні, молодь, якщо має можливість, відкуповується від армії. Звідси і низький рівень свідомості, вважають у ПС.