Правий сектор видаляється з соцмережі “Вконтактє”

Автор: Людмила Баран

30 Лип, 2014 15:20

Поділитись публікацією
Правий сектор видаляється з соцмережі “Вконтактє”

Організація вирішила сховатися від переслідувань ФСБ Росії у мережі Facebook.

“Друзі та підписники! Всі ви, мабуть, знаєте про те, що з 1 серпня в росії набирає чинності новий антитерористичний закон, що надає повне право на отримання ФСБ РФ практично всіх особистих даних користувачів інтернет-ресурсів.
У зв’язку з цим закликаємо всіх покинути ворожу мережу!” – йдеться у повідомленні групи Правого сектору.

Організація просить всіх шукати їхню сторінку на Фейсбуці. Також “настійливо рекомендує” всім членам ПС повидаляти свої акаунти в російській соцмережі, а адміністраторам районних осередків Івано-Франківської області наказує стерти свої сторінки. Натомість просить їх перейти на Фейсбук.

“Не забудьте про пароль! Він повинен відрізнятися  від того, який ви використовуєте у vk.com”, – додають у Проводі ПС Прикарпаття.

Як відомо, Інтернет-компанії в Росії з серпня цього року будуть передавати ФСБ інформацію про користувачів, у тому числі логіни, паролі та інформацію про активність у акаунті. Це впроваджується згідно з антитерористичним пакетом поправок в законодавство.

Нові норми зобов’язують інтернет-компанії протягом півроку зберігати дані про своїх користувачів і на першу вимогу передавати їх уповноваженим органам, які ведуть оперативно-розшукову діяльність.