Івано-Франківський Правий сектор влаштував пікет під стінами УМВС через концерт Ані Лорак в Одесі

Автор: Людмила Баран

05 Aug, 2014 12:56

Поділитись публікацією
Івано-Франківський Правий сектор влаштував пікет під стінами УМВС через концерт Ані Лорак в Одесі

Активісти  Правого сектору 5 серпня з прапорами й плакатами прийшли до приміщення  управління МВС Івано-Франківської області. 

Читайте також: Зять Яроша більше не керуватиме прикарпатським "Правим Сектором"

“Ми тут зібралися, щоб підтримати всеукраїнську акцію протесту проти свавілля міліції”, – заявив активіст Правого сектору Андрій Подільський.

За його словами, акцію, яку Правий сектор організував також в інших містах, проводять у зв’язку з побиттям мітингувальників на концерті Ані Лорак в Одесі.  

Він зачитав звернення до начальника обласного УМВС Миколи Семенишина, в якому висувається ряд вимог. Його прийняв і зареєстрував  заступник Василь Ільницький, оскільки Семенишин зараз перебуває у відрядженні.

Зокрема, Правий сектор стверджує, що Революція далі триває, міліція зовсім не змінилася, її представники служать окупантам і російському бізнесу, переслідують громадських активістів замість відстоювати суверенітет держави. Також мітингувальники вимагають відставки Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Пікет тривав недовго. Основне його завдання,за словами Подільського, було привернути увагу громадськості, яка зараз не надто активна через спеку і літні відпустки, до суспільно важливих проблем.