Правоохоронці викрили медика-хабарника

Автор: Турій Роман

18 Aug, 2014 07:40

Поділитись публікацією
Правоохоронці викрили медика-хабарника

За термінове надання виписки із хвороби, яка необхідна пацієнту для подачі до медично-експертної комісії при оформленні групи інвалідності, лікар одного із медзакладів Коломиї зажадав неправомірну винагороду.

Співробітники підрозділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю певний час уважно придивлялися до лікаря, який «надто співчутливо» переймався проблемами пацієнтів. Але, як виявилося, не завжди ця увага була пов’язана зі здоров’ям людей. Як засвідчують матеріали кримінального провадження, медик виявився далеко не альтруїстом. Зрештою, людину в білому халаті спіймали за руку, коли той отримав те, що забажав. Йдеться про хабар у розмірі однієї тисячі гривень.

Пацієнту терміново потрібно було отримати виписку з історії хвороби для проходження медкомісії для оформлення певної групи інвалідності. Лікар погодився допомогти та зажадав хабар, а в разі його отримання пообіцяв всебічне сприяння в прискоренні підготовки документів.

Наразі досудове слідство з’ясовує, настільки часто і як задовго фігурант практикував саме цей спосіб власного збагачення. За цим фактом відкрито кримінальне провадження згідно ч.1 ст.368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).