Правоохоронці вшанували пам’ять загиблих колег. Нагородили їх посмертно орденами «За мужність»

Автор: Турій Роман

23 Сер, 2014 09:17

Поділитись публікацією
Правоохоронці вшанували пам’ять загиблих колег. Нагородили їх посмертно орденами «За мужність»

«Вони пішли у вічність, залишивши нетлінну пам’ять про себе. Ми у тузі схиляємо голови перед своїми колегами, які не дожили до цього дня: молодшим сержантом міліції Василем Савчуком, сержантом міліції Леонідом Смичком, старшим сержантом внутрішньої служби Леонідом Мазуром, старшиною міліції Василем Яричем, прапорщиком внутрішньої служби Володимиром Марущаком, капітаном міліції Дмитром Кисилицею, капітаном міліції Олександром Устимчуком, старшим лейтенантом міліції Петром Безпальком, старшим лейтенантом міліції Василем Семанюком, старшим прапорщиком міліції Володимиром Шарабуряком, прапорщиком міліції Володимиром Лисенчуком, старшиною міліції Петром Остап’юком, старшим сержантом міліції Віктором Яков’яком, старшим сержантом міліції Михайлом Шемегінським», – сказав очільник прикарпатської міліції Микола Семенишин.

Читайте також: Екс-керівник прикарпатської поліції очолив Донецьке управління

За його словами, святий обов’язок міліціонерів – усіляко допомагати родинам загиблих побратимів. Такі сім’ї завжди відчуватимуть підтримку і розуміння.

Голова Івано-Франківської обласної держадміністрації Андрій Троценко, в свою чергу, подякував батькам загиблих правоохоронців за виховання достойних синів, а дружинам – за те, що не знайшли причин не відпустити на небезпечну службу чоловіків.

Разом з очільником міліції Івано-Франківщини він вручив державні нагороди та подячні листи членам сімей працівників міліції, які загинули під час проведення антитерористичної операції у східному регіоні України.

Зокрема, за сумлінне виконання службових обов’язків, відданість Присязі та Українському народові, особисту мужність і відвагу, самовіддані дії, виявлені в боротьбі за територіальну цілісність держави, ордена «За мужність» (посмертно) удостоєні Петро Безпалько, Василь Семанюк, Володимир Шарабуряк, Володимир Лисенчук, Петро Остап’юк та Віктор Яков’як, Михайло Шемегінський. Родинам усіх загиблих правоохоронців краю було вручено матеріальну допомогу.