Іванофранківцям представили життя у стилі органік (ФОТО)

Автор: Турій Роман

12 Бер, 2015 10:26

Поділитись публікацією
Іванофранківцям представили життя у стилі органік (ФОТО)

У громадському ресторані Urban Space 100 інтернет-маркетолог Максим Залевський презентував іванофранківцям  відкриту лекцію “Життя в стилі Органік” про те, як можна вести органічний спосіб життя, з турботою про свою сім’ю та навколишній світ.

Лекція вийшла не стільки інформативною, як ввідною. Максим Залевський пройшовся основними складовими органічного життя, надавши інформацію про те, які книги читати, на які цінності рівнятися і, що не менш важливо, – де в івано-франківську шукати органічну продукцію. На лекції усі бажаючі могли спробувати домашній органічний хліб, випечений дружиною лектора, – повідомляє “Галка”.

Як зізнався, Максим Залевський, впадати в крайнощі – ставати відлюдником, сироїдом чи локавором  він наразі не готовий. До слова, локавор – це новий закордонний тренд, що означає людей, які їдять лише продукти, вирощені чи виготовлені, як правило, в радіусі 100 миль (160 км).

Нині, основним проявом органічного життя Максима Залевського є, очевидно, будівництво і  облаштування екобудинку, зведеного з екологічних матеріалів у мінімалістичному стилі. Однак, і про цю цікаву сторону життя в стилі органік слухачі мало що могли дізнатися. Також його родина активно залучається до вирощування власних екологічних продуктів на земельній ділянці у шість сотих. Як зазначив Максим, робота на землі краще будь-якого фітнесу дозволяє тримати тіло в тонусі.