Представлення з конфузом: на перше побачення з громадою новий ставленник Порошенка в області запізнився на півгодини (ФОТО)

Автор: Турій Роман

11 Вер, 2014 11:11

Поділитись публікацією
Представлення з конфузом: на перше побачення з громадою новий ставленник Порошенка в області запізнився на півгодини (ФОТО)

З півгодинним запізненням почалося офіційне представлення нового голови Івано-Франківської облдержадміністрації Олега Гончарука. Як і анонсувала “Галка”, його на новій посаді представив перший заступник Глави Адміністрації Президента Геннадій Зубко. 

Читайте також: Олег Гончарук: "Платформа громад" і "Українська стратегія Гройсмана" об'єднали зусилля заради змін в країні

Останній вибачився за запізнення, яке трапилося через туман, і труднощі з добиранням до Івано-Франківська. Перед представленням Гончарука, чиновник з Києва висловив сподівання, що це буде останній голова ОДА, призначений з Києва:

“Основна мета Президента та політичних сил – децентралізація влади. Дуже хочу, аби новий парламент прийняв Конституцію, і наступний голова ОДА обирався вже тут, в Івано-Франківську, а не призначався з Києва. Також я отримав дуже багато листів з проханнями призначити прикарпатців на голову ОДА, заступників. Тому прошу Олега Гончарука переглянути цей список, аби сконсолідувати громаду,” – зазначив Зубко.

Також Зубко подякував за роботу попередньому голові ОДА Андрію Троценку.

Далі відбувся виступ Олег Гончарука, про який Галка проінформує вже за кілька хвилин.

На представлення зібралися працівники ОДА, керівники Департаментів, управлінь та відділів. Також прибули окремі нардепи, голови РДА та очільники обласних силових відомств. Прийшли й представники духовенства, громадські активісти та представники Самооборони Майдану.

Фото Юрій Гриньків/GALKA.IF.UA