Представникам 20-ти міст України розповіли про цифрове перетворення Івано-Франківська (ФОТО)

Автор: Турій Роман

17 Тра, 2017 12:17

Представникам 20-ти міст України розповіли про цифрове перетворення Івано-Франківська (ФОТО)

В Івано-Франківську 17 травня відбувається навчальний візит представників 20-ти міст України та 12-ти об’єднаних територіальних громад.

Читайте також: Франківське комунальне підприємство купило на аукціоні халабуду по 530 доларів за метр площі

Його організувала Асоціація міст України для ознайомлення учасників із розвитком інформаційних технологій в Івано-Франківську.

Андрій Чайківський, начальник відділу програмного забезпечення Івано-Франківської міськради, розповів про цифрове перетворення міста.

“Всі ви знаєте, що Smart City- популярний тренд у світі”, – сказав Чайківський.

За його словами, розумне місто – це те, в якому зручні електронні сервіси діють у різних сферах життя. Івано-Франківськ не перший рік працює у цьому напрямку.

Зокрема, такі сервіси запровадженні в сфері діяльності органів влади.

Це – офіційний сайт міста, на якому можна знайти інформацію про те, де отримати певні адмінпослуги, звернутися до влади, оформити субсидію тощо. За статистикою, ще у 2007-ому році на mvk.if.ua було 5 мільйонів відвідувачів, інформує “Галка”.

Також у всіх виконавчих органах міської влади та комунальних підприємствах працює електронний документообіг. Спочатку серед чиновників був спротив щодо його запровадження, але за два місяці їм вдалося освоїти систему.

“Зараз між ними немає паперового листування”, – зазначив Чайківський.

Триває робота над створенням електронного архіву. Паперові документи поступово оцифровують, щоб зберегти у цій базі. Крім того, на сайті міської ради розміщують проекти рішень з 2004- ого року.

У міськвиконкомі розвивають роботу з такими форматами, як “відкриті дані”, “dark data”, “big data”.

Андрій Чайківський також розказав гостям про пряму трансляцію сесій міської ради в інтернеті, роботу з соцмережами, електронну приймальну ради тощо.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...