Представники спортивних федерацій хочуть бачити на посаді начальника управління спорту Карабіна. Майдан – проти

Автор: Турій Роман

28 Тра, 2014 07:48

Представники спортивних федерацій хочуть бачити на посаді начальника управління спорту Карабіна. Майдан – проти

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Троценко зустрівся з представниками спортивних федерацій області. Основним проблемним питанням стало обговорення ймовірної кандидатури на посаду начальника управління молоді та спорту, яке має бути створене найближчим часом.

Читайте також: Франківський "Ураган" на виїзді забив три "сухих" м'ячі новачкам чемпіонату (ВІДЕО)

 «Коли я прийшов на посаду голови облдержадміністрації то пообіцяв, що всі призначення будуть здійснюватись згідно рекомендацій громадських організацій. Тому розглядалися тільки ті кандидатури, які були висунені майданом» – зазначив голова облдержадміністрації.

Водночас, представники спортивних федерацій звернулися з вимогою призначити на посаду начальника управління молоді та спорту діючого начальника управління спорту Мирослава Карабіна.

В свою чергу, Ростислав Микитюк, кандидатуру якого підтримали громадські активісти Майдану, наголосив на важливості призначення на дану посаду хорошого менеджера, компетентного як у питаннях спорту, так і у проблемах молодіжної політики.

«Очолити управління може тільки одна людина, тому нам потрібно вибрати ту кандидатуру, яку будуть підтримувати і громадськість і спортивні федерації, – відзначив Андрій Троценко. – Ми не можемо ігнорувати думку представників федерацій спорту, які до нас звернулися. Тому, найближчим часом, після проведення всіх необхідних консультацій та досягнення консенсусу, в профільне міністерство відправлять відповідний пакет документів для повторного розгляду кандидатів на посаду начальника управління молоді та спорту».

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...