Представники ПЦУ зайшли до колись московського храму на Довженка, частина священників перейшла до української церкви – Марцінків (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

15 Лип, 2022 14:19

Поділитись публікацією
Представники ПЦУ зайшли до колись московського храму на Довженка, частина священників перейшла до української церкви – Марцінків (ВІДЕО)

Представники Православної Церкви України нарешті зайшли до храму на вулиці Довженка.

Читайте також: Половина світлофорів у Франківську буде працювати на альтернативних джерелах під час вимкнень, – Марцінків (ДОПОВНЕНО)

Про це 15 липня повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише “Галка”.

“Приємна новина, ми дійсно не тільки на словах, але і практичними кроками демонструємо своє прагнення інтегруватись у європейську спільноту, всебічно проявляючи свою толерантність у питаннях національної чи релігійної приналежності людини. Така наша відкрита та щира позиція дає можливість вільно розвиватись громадянському суспільству. І завдяки цьому, сьогодні наша громада поповнилась ще однією спільнотою – Різдва Христового Православної церкви України. Ми як ніколи продемонстрували з вами спільну величну проукраїнську стійкість. Українській церкві на вул. Довженка бути!”, – каже мер.

Напередодні ворота на церковне подвір’я та територію храму були нарешті відчинені, і представники новоствореної громади отримали своє законне право потрапити туди.

“Приємно здивувала поведінка окремих священиків московського патріархату, котрі, незважаючи на певні вагання, зробили мужній крок – вирішивши полишити тенета «руського миру» та перейти разом з віруючими на службу до Православної церкви України. Інші все ж таки мирно зустріли представників громади ПЦУ та вступили з ними в діалог. Дякуємо їм за толерантне та чуйне ставлення до своїх колишніх одновірців. Але на жаль, вони поки що залишилися на роздоріжжі. Тому ми будемо щиро молитись за них, щоб вони вибрали правильний шлях, позбувшись московських оков”, – додав Марцінків.