Прем’єр-міністерку Нової Зеландії не пустили в ресторан. Бо карантин – один для всіх

Автор: Зелінська Таня

16 Тра, 2020 19:40

Прем’єр-міністерку Нової Зеландії не пустили в ресторан. Бо карантин – один для всіх

Прем’єр-міністерка Нової Зеландії Джасинда Ардерн на собі відчула коронавірусні обмеження: її разом із нареченим Кларком Ґейфордом не пустили в ресторан, бо в ньому вже було забагато відвідувачів.

Про це першим написав користувач Twitter під ніком Joey.

«ОМГ, Джасинда Ардерн щойно намагалася зайти до ресторану “Olive” (заклад у центрі новозеландської столиці Велінґтон — ред.), і їй відмовили, бо там нема місць», — написав він.

Пізніше чоловік додав, що ситуацію вирішили, пише “Громадське”.

Історія могла б на цьому завершитися (ба більше, виявитися фейком), якби Joey не відписав сам Ґейфорд.

«Визнаю свою відповідальність, був неорганізованим і не забронював місце в іншому закладі. З їхнього боку було мило гнатися за нами вулицею, коли місце звільнилося. Відмінне обслуговування», — додав чоловік.

У коментарі Associated Press офіс прем’єрки Нової Зеландії підтвердив, що ситуація з рестораном справді мала місце. «Прем’єр-міністерка говорить, що просто чекає (на своє місце – ред.), як і всі інші».

Наразі в Новій Зеландії діють обмеження на роботу ресторанів відповідно до правил соціального дистанціювання: між людьми має бути відстань щонайменше 1 метр. Через це деякі заклади обмежили кількість відвідувачів.

Зазначимо, що в Новій Зеландії нині введений один із найбільш жорстких карантинів у світі. На думку прем’єрки Ардерн, саме так вдасться повністю подолати коронавірус у країні.

Цей підхід оцінюють неоднозначно, передовсім вказуючи на його руйнівний вплив на економіку. За оцінками МВФ, вона скоротиться до кінця 2020 року на 8%. Водночас за весь час епідемії в Новій Зеландії зафіксували менше 1500 випадків інфікування і лише 21 смерть від коронавірусу в країні з 5 мільйонами населення.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...