Презентували музичне відео “Гімн Теплокомуненерго”, яке знімали на найбільшій котельні Франківська (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

22 Кві, 2020 07:51

Презентували музичне відео “Гімн Теплокомуненерго”, яке знімали на найбільшій котельні Франківська (ВІДЕО)

21 квітня відбулась онлайн-прем’єра музичного відео “Гімн Теплокомуненерго”. 

“Гімн Теплокомуненерго” — авангардний хоровий твір композиторів Романа Григоріва та Іллі Разумейка (“Нова Опера”) та режисерки Надією Парфан. “Гімн” був написаний у 2016 році на початку зйомок фільму “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго“, але не ввійшов у фінальну версію сценарію.

Після виходу фільму “Гімн Теплокомуненерго” отримав нове життя у вигляді унікального музично-архітектурного перфомансу. Прем’єра твору відбулася влітку 2019 року на відкритті міжнародного фестивалю “Сеанс міського сканування” в Івано-Франківську. Профспілковий хор комунального підприємства “Івано-Франківськтеплокомуненерго” вперше виконав гімн всередині найбільшої котельні міста — між двох опалювальних котлів. Дійство глибоко зворушило усіх присутніх — як виконавців, так і слухачів. Режисерка Надія Парфан спробувала передати відчуття індустріальної меси в однойменному музичному відео.

Нагадаємо, фільм “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” став першим документальним фільмом, номінованим на цьогорічну премію “Золота Дзига” в категорії “Найкращий фільм”. У фільму також є номінації “Найкращий документальний фільм”, “Найкраща музика” і “Найкращий монтаж”. Оголошення переможців відбудеться під час онлайн-церемонії нагородження Української Кіноакадемії 3 травня.

Комунальну трагікомедію “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” можна легально подивитися онлайн на платформі “Такфлікс”: https://takflix.com/films/iftke.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...