Президент України відзначив шістьох посадовців Прикарпаття

Автор: Застава Максим

23 Чер, 2018 20:13

Поділитись публікацією
Президент України відзначив шістьох посадовців Прикарпаття

Шестеро посадовців Прикарпаття з нагоди 100-річчя державної служби в Україні відзначені на високому рівні.

Читайте також: Онищук з'їздила на Донбас аби глянути, як прикарпатці будують фортифікаційні споруди (ФОТО)

За вагомий особистий внесок у державне будівництво, забезпечення реалізації державної політики у сфері державної служби, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу та з нагоди 100-річчя державної служби в Україні відзначені державними нагородами та почесними званнями шість керівників державних структур Прикарпаття. Про це йдеться в Указі Президента України 175/2018 «Про відзначення державними нагородами України», який Петро Порошенко підписав 21 червня.

Відповідно до Указу орденом «За заслуги» II ступеня нагороджені заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк та радник голови ОДА Валерій Крецул. Орденом княгині Ольги III ступеня нагороджена голова Рожнятівської райдержадміністрації Ірина Люклян, а орденом Данила Галицького – начальник відділу кадрової роботи апарату ОДА Анатолій Мельничук, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Указом також присвоєні почесні звання «Заслужений економіста України» Олені Блінніковій – начальникові головного управління статистики в області та «Заслужений юрист України» Світлані Онищук – начальникові Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях.