Президент посмертно нагородив орденом прокурора-захисника з Прикарпаття Любомира Хамця

Автор: Костинюк Олександр

24 Jan, 2023 10:04

Поділитись публікацією
Президент посмертно нагородив орденом прокурора-захисника з Прикарпаття Любомира Хамця

Президент Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом «За мужність» III ступеня військовослужбовця, прокурора Івано-Франківської обласної прокуратури Любомира Хамця.

Захисника України відзначено державною нагородою за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Відповідний Указ 20 січня оприлюднено на сайті Президента України. Про це пише “Галка” з посиланням на сайт Івано-Франківської обласної прокуратури.

Любомир Хамець народився 23 серпня 1977 року у місті Городенка. Він присвятив 21 рік роботі в органах прокуратури. У колективі його поважали за високий професіоналізм та відданість справі.

З початку збройної агресії прокурор став на захист України. З перших днів військової служби він воював на нульовій лінії фронту. Кілька разів був поранений та після оперативних втручань повертався на поле бою.

Під час виконання бойового завдання в місті Авдіївка Донецької області Любомир Хамець отримав важкі поранення, від яких помер 15 грудня 2022 року. У загиблого залишилися батьки, двоє синів і дружина. 

Теги: