При Ростуризмі створили Всеросійський call-центр “Путівка в Крим-2014”

Автор: Вадим Войтик

22 Jun, 2014 11:29

Поділитись публікацією
При Ростуризмі створили Всеросійський call-центр “Путівка в Крим-2014”

Провалений курортний сезон в Криму російська влада намагається врятувати усіма способами. Окрім масового завезення бюджетників та просування переваг відпочинку в Криму у соцмережах, Роскомтуризм започаткував Гарячу телефонну лінію. 

Труднощі кримського туризму росіяни списують на “події на Україні”, через які нібито виникли проблеми з залізничним сполученням. Відпочиваючі в основному добираються на півострів або з материкової частини Росії на поромі, або літаками.

Для того, щоб полегшити шлях до Криму, на початку травня почався продаж “Єдиного квитка”: на поїзд, парою і автобус до місця відпочинку. Втім, задоволення кількаденного добирання приваблює далеко не всіх.

З огляду на це при Ростуризмі створили Всеросійський call-центр “Путівка в Крим-2014”.

Більше 60 операторів (при необхідності їх кількість може бути збільшена) у цілодобовому режимі готові відповісти на питання, пов’язані з відпочинком в Криму, включаючи надання інформації про транспортну доступність та безпеку, медичне обслуговування; природні, історичні і культурні особливості регіону, подієві заходах та іншу.

Чи надає Гаряча лінія інформацію про пересування “зелених чоловічків”, погроми кримсько-татарського населення, пусті полиці кримських супермаркетів, vesti.ru не повідомляють.