Прибилівські волейболісти поборються за медалі Першої ліги

Автор: Дубінець Вікторія

25 Лют, 2018 17:27

За підсумком домашнього туру спортивний клуб “Прибилів” позмагається у квартеті фіналістів цьогорічного розіграшу Першої ліги чемпіонату України з волейболу.

Прибилівські волейболісти у заключний ігровий день доволі легко розібрались з абсолютним аутсайдером змагань бурштинським “Західрембудом” (3:0) і гарантували собі вихід до четвірки найсильніших Першої ліги, пише sport.if.ua.

В іншому поєдинку галицький “Володар” хоч і виграв стартову партію, та все ж не зумів відібрати очки у тернопільського “ДСО” – 1:3.

Окрім СК “Прибилів” у фінальному квартеті зіграють переможець групи Б житомирські “Житичі”, а також дві найкращі команди групи А – “А-пілон” (Умань) та “Академія ДПтС” (Чернігів).

Матчі фінального етапу пройдуть у два тури на майданчиках команд, що стали переможцями своїх груп, а саме в Умані та Житомирі.

Галицький “Володар”, що посів шосту сходинку на першому етапі, позмагається у турнірі за 9-12 місця, тоді як “Західрембуд” посперечається за підсумкову 13-16-ту позицію. Детальний календар фінального етапу та турнірів за 9-12 і 13-16 місця опублікують згодом.