Прикарпатці долучилися до всеукраїнського консорціуму з інклюзивної освіти

Автор: Турій Роман

04 Jun, 2019 21:21

Поділитись публікацією
Прикарпатці долучилися до всеукраїнського консорціуму з інклюзивної освіти

Створено Всеукраїнський консорціум з інклюзивної освіти, до якого ввійшов один з прикарпатських ВНЗ.

Партнерами підписаний Меморандум про співпрацю, який передбачає скоординовані кроки у впровадженні та підтримці освітньої інклюзії. Про це редакцію повідомив директор проекту міжнародної співпраці «Без кордонів: розвиток і підтримка інклюзивної освітньої спільноти», викладач Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Сергій Сидорів.

Він повернувся з освітнього форуму «Навчання для всіх», що відбувся в Харкові 27-28 травня за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні і зібрав близько трьох сотень освітян, батьків, спеціалістів з інклюзивної освіти, науковців, керівників навчальних закладів з усієї України та США.

Учасниці та учасники форуму мали змогу почути й поспілкуватися з американськими та вітчизняними експертами у галузі інклюзії з університету Міннесоти), Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, Навчально-реабілітаційного центру для незрячих дітей смт. Вигода Івано-Франківської області, спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 м. Хмельницького, Інклюзивно-ресурсного центру смт. Покровське Січеславської області, Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, ГО “Соціальна синергія”, представництва ЮНІСЕФ в Україні, Харківською гуманітарно-педагогічною академією. На форумі також був презентований вебсайт та посібник для педагогів, студентів і батьків «Сходинки інклюзії», створений учасниками та учасницями міжнародного проекту співпраці «Без кордонів: розвиток і підтримка інклюзивної освітньої спільноти».