Прикарпатці можуть наповнювати “Інтерактивну мапу Укравтодору”: як це працює (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

01 Бер, 2020 17:15

Прикарпатці можуть наповнювати “Інтерактивну мапу Укравтодору”: як це працює (ВІДЕО)

Укравтодор” презентував “Інтерактивну мапу Укравтодору”, на якій можна побачити ділянки, які ремонтуються службою, отримати інформацію щодо стану проїзду та звернутися з проблемами.

Про це повідомляє прес-служба відомства. Інтерактивна-мапа підтримує три основні функції:

1. Контроль за дотриманням програми будівництва і ремонтів. Наразі на мапі вже можна побачити усі ділянки, що будуть відремонтовані за базовим сценарієм оновлення доріг у цьому році. Тут вже позначені ділянки Івано-Франківщини, які відремонтовані, в роботі або плануються до виконання.

Служби автомобільних доріг у регіонах додаватимуть на мапу актуальні ділянки, коли з’являтимуться нові постанови Кабміну щодо запуску дорожніх робіт за іншими джерелами фінансування.

“Завдяки інтерактивній мапі бізнес зможе оперативно отримувати інформацію про наявні проблеми та вчасно вирішувати їх. Задача Укравтодору – застосовувати санкції до підрядника, який порушує вимоги контракту” — зазначив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

2. Надання інформації щодо стану проїзду (ремонтів, ДТП, перекриття руху, ускладнення руху) та про об’єкти придорожнього сервісу, розташування паркінгів та аварійно-небезпечних ділянок, погодних умов на дорогах тощо.

3. Модуль звернення за допомогою якого можна надсилати до Укравтодору інформацію про існуючі проблеми, які перешкоджають комфортному проїзду (незадовільний стан доріг, перешкоди руху, події на дорогах тощо).

“Громадянин їде автомобільною дорогою — у процесі руху у нього виникають питання. Наприклад, відсутнє освітлення, сміття на узбіччі, вибоїна, перешкода руху тощо. Тепер він має можливість з допомогою браузера напряму звертатися до Укравтодору.

Звернення потрапить до диспетчера, а громадянин надалі зможе відстежувати статус його опрацювання і виконання” – розповідає директор ДП “Укрдорзв’язок” Вадим Горюшко.

Запрошуємо протестувати інтерактивну мапу Укравтодору ➡️ https://map.ukravtodor.gov.ua/ Мапа має 3 публічні модулі: – звернення- ремонти- утримання доріг. Завдяки мапі громадяни можуть оперативно сповіщати Укравтодор про наявні проблеми, відслідковувати рух техніки та роботу підрядників з утримання доріг. Окремо на мапі відображаються нещодавно відремонтовані ділянки, актуальні та перспективні ремонти.Детальніше: https://ukravtodor.gov.ua/press/news/ukravtodor_prezentuvav_interaktyvnu_mapu.html

Опубліковано Укравтодор Четвер, 27 лютого 2020 р.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • like
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...