Прикарпатці на лікування потрібні два мільйона гривень. Небайдужих просять про допомогу

Автор: Зелінська Таня

16 Кві, 2020 09:10

Прикарпатці на лікування потрібні два мільйона гривень. Небайдужих просять про допомогу

У 47-річної мешканки Долинського району виявили рак. На лікування їй потрібні два мільйона гривень.

У бібліотекарки села Якубів Долинського району Світлани Перекіцей діагностували меланому з метастазуванням в м’які тканини передньої грудної стінки. Для лікування потрібні два мільйона гривень, з проханням про допомогу до редакції “Галки” звернулася донька Аліна Перекіцей.

“Як важко б не було ділитись своїми проблемами з усіма, та це єдиний вихід, щоб врятуватись, так як сума призначеного лікування – нереальна для моєї сім’ї… Одного флакону препарату Кітруда вистачає на 3 тижні лікування, а вартість його – 120 тисяч гривень (після початку карантину ціна зросла до 129 тисяч). Тривалість лікування – рік.

Ми всі живемо і активно працюємо без думки, що в один момент нам скажуть: ” У Вас рак…” , сподіваємось на краще, плануємо приємне, а тим часом хвороба до нас непомітно підкрадається і майже не дає про себе знати, тому проявіть розуміння – в такій несподіваній ситуації лише одиниці можуть дозволити собі таке дороговартісне лікування! До такого практично неможливо бути готовим!”, – написала Світлана про свою хворобу.

Жінка вже почала лікування препаратом, але на нові курси родина самотужки зібрати кошти не в змозі, тому просить про допомогу.

Номер картки: 4731 2191 2219 1061

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry