Прикарпатців запрошують подавати заявки на конкурс книг, які надрукують за бюджетні кошти

Автор: Костинюк Олександр

27 Лют, 2019 20:51

Прикарпатців запрошують подавати заявки на конкурс книг, які надрукують за бюджетні кошти

В ОДА на конкурсі оберуть книги, які надрукують у 2019 році за кошти обласного бюджету.

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації розпочинає прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, випуск яких буде проводитися за кошти обласного бюджету в 2019 році на виконання заходів регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2016-2020 роки.

Фінансову підтримку нададуть тим творам, які будуть визначені переможцями за результатами голосування експертної ради з питань книговидання.

Пропозиції на конкурс прийматимуться упродовж 30 календарних днів, починаючи з 4 березня. Суб’єктами подання заявок можуть бути як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

Заявки на видання суспільно-значущих творів авторів з Прикарпаття, видань про наш край чи уродженців Івано-Франківської області приймаються згідно з основними тематичними напрямками:

«Художня література»;
«Історико-патріотична література. Краєзнавство»;
«Науково-популярні видання»;
«Видання для дітей та юнацтва»;
«Мистецтво. Образотворчі видання»;
«Довідкові та інформаційні видання».

Детальну інформацію про необхідні документи та умови конкурсу можна отримати на сайті облдержадміністрації у рубриці «Книговидання» або за посиланням: http://www.if.gov.ua/news/44817.

Тираж кожного видання безоплатно буде передано в еквіваленті 80 відсотків у бібліотеки, заклади та установи сфери культури, освіти і науки області, 15 відсотків – автору, книга якого друкується вперше, а також надаватиметься інституціям громадянського суспільства, культурно-просвітницьким товариствам області для проведення презентаційних заходів.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry