Прикарпатця Ноняка відсторонили від посади керівника “Укртрансбезпеки”. Посадовець припускає, що “комусь не подобається”

Автор: Застава Максим

18 Лип, 2019 17:07

Прикарпатця Ноняка відсторонили від посади керівника “Укртрансбезпеки”. Посадовець припускає, що “комусь не подобається”

Виконувач обов’язків голови “Укртрансбезпеки” Михайло Ноняк відсторонений від посади з 17 липня.

Читайте також: Сотник Самооборони став заступником голови Держслужби з безпеки на транспорті

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

«Україна щороку витрачає 4 млрд гривень на дороги, а доріг немає. Вони стають дедалі гірші й гірші. Саме через відсутність належного контролю, недотримання встановлених норм ваги автотранспорту та побори з боку працівників цієї державної служби (Укртрансбезпека, – ред.)», – зазначив він.

Президент повідомив, що за значні недоліки в роботі 17 липня був відсторонений від виконання обов’язків керівник «Укртрансбезпеки» Михайло Ноняк.

Реакція посадовця не забарилася. Розгорнуте повідомлення Ноняк опублікував на сторінці у фейсбуці.

“Укртрансбезпека проводить системну боротьбу із будь-якими проявами корупції і про це говорять цифри: тільки у 2017 році Укртрансбезпека застосувала дисциплінарні стягнення по відношенню до 16 співробітників (як держслужбовців, так і тих, хто посідає посади не державної служби); у 2018 – до 38 і від початку 2019 – вже до 7”, – пише Ноняк.

Посадовець додав, попри те, що системно бореться із усіма нечистими на руку співробітниками, є адептом переведення усіх сервісів в онлайн площину.

“Саме Укртрансбезпека є серед лідерів минулого 2018 року за кількістю відкритих реєстрів (ми відкрили аж 16 реєстрів!!). Саме Укртрансбезпека в партнерстві з Міністерством інфраструктури України в минулому році запустила один із найбільш популярних сервісів: електронний кабінет перевізника, який, до слова, названо в ТОП-5 сервісів 2018 року серед тих, які покликані подолати корупцію”, – додає Ноняк.

Він підкреслив, що “не тримається за крісло”, але й не дозволить знівелювати результатів, яких вдалося досягнути завдяки злагодженій роботі усієї команди впродовж трохи більш, ніж трирічного періоду.

“Я максимально сприятиму проведенню службової перевірки, бо приховувати мені немає чого. Рішення про моє відсторонення з уст ряду чиновників прийняли вчора на позачерговому засіданні КМУ і то з голосу, а сьогодні направив КМУ проект розпорядження щоб завізувало Мінінфраструктури, цікаво правда! Хочу нагадати всім державним мужам що в Україні є Конституція і Закони України, тому прошу не чинити дій за для політичної доцільності та не гвалтувати законодавство України. Комусь не подобаюсь бо не їхній ставленик, чи потрібно було трендовий окрас зробити”, – каже посадовець.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry