Прикарпатець гідно представив область на конкурсі юних кухарів України (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

31 May, 2019 07:12

Поділитись публікацією
Прикарпатець гідно представив область на конкурсі юних кухарів України (ФОТО)

У Дніпрі 25 кращих юних кухарів України змагалися за перемогу. Вперше на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти за професією «Кухар» Івано-Франківщину представляв учень Брошнівського ПЛПЛ Михайло Савчук.

Читайте також: Вимушені переселенці та ринок нерухомості: на форумі у Франківську обговорюють, як допомогти ВПО (ФОТО, ВІДЕО)

Хлопець за результатами оцінювання усіх етапів конкурсу випередив учасників з Києва, Одеси, Чернівців та ще з восьми потужних навчальних закладів. Високу оцінку кулінарним шедеврам випускника Брошнівського ліцею дало високопрофесійне журі, до складу якого входили шеф-кухарі та керівники провідних ресторанів та підприємств. Для Михайла цей конкурс став унікальною можливістю випробувати свої вміння, знання і навички, набути нового досвіду, цікаві знайомства і хороші враження, інформує “Галка” з посиланням на Брошнів-Осадська об’єднана територіальна громада.

Михайла супроводжували та підтримували його наставники: викладач спец-дисциплін Зоряна Зорій та майстер виробничого навчання Тетяна Тимочко.

Михайло Савчук розповідає, що своє майбутнє пов’язує із професією, яку опанував у Брошнівському ПЛПЛ. Наразі він працює на базі відпочинку «Бесид». Там керівництво закладу уже оцінило його професійні здібності кухаря. Директор ліцею Віра Іванів наголосила, що участь у таких конкурсах – неабияк мотивує учнів, додає впевненості і бажання удосконалюватись і працювати над собою.