Прикарпатець виборов «золото» на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

02 Вер, 2019 11:40

Коломиянин у збірній команди України виборов декілька нагород на Чемпіонату світу з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

Віктор Голіней з Коломиї у категорії понад 120 кг став чемпіоном світу з сумою триборства 1035 кг. Спортсмен зібрав повний комплект малих золотих медалей – 402,5 кг у присіданні, 300 кг у жимі та 332,5 кг у тязі, інформує “Галка” з посиланням на Національну Федерацію Пауерліфтингу України.

У командному заліку серед юніорів Україна зайняла перше місце, третє – серед дівчат, а також третє місце серед юніорок. Дар‘я Русаненко посіла друге місце в абсолютному заліку серед дівчат, а Костянтин Мусієнко став абсолютним чемпіоном світу серед юніорів.