Прикарпатець переміг росіянина та здобув “золото” на міжнародному турнірі (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

12 Тра, 2017 15:44

Із 7 по 12 травня у місті Шимкет (Казахстан) проходив Міжнародний турнір з боксу серед юніорів на призи Майстра спорту міжнародного класу Дилдабекова.

У складі збірної команди України виступав боксер з Коломиї Ярослав Михалушко. Хлопець змагався у ваговій категорії 66 кілограмів.

Ярослав у першому поєдинку переміг чемпіона Казахстану, у півфіналі переміг чемпіона Азії та Узбекистану та у фіналі здобув перемогу над фіналістом Європи та чемпіоном Росії і виборов золоту медаль. Тренується спортсмен під керівництвом Степанюка Тараса, повідомляють у Федерації боксу Івано-Франківської області.