Прикарпатець з ВІЛ повернув собі доньку через суд

Автор: Людмила Баран

22 Лис, 2016 16:46

Прикарпатець з ВІЛ повернув собі доньку через суд

Коломийський міськрайонний суд задовольнив позов прикарпатця, який має ВІЛ, на відновлення опіки над його семирічною донькою. Він подав позов на свою тещу, яка не дозволяла йому бачитися з дитиною.

Обоє батьків мали ВІЛ-позитивний діагноз, а їхня донька народилася здоровою.  Молоде подружжя жило у трикімнатній квартирі в Івано-Франківську, виховували і тішились донечкою. Після смерті матері  почалася судова метушня. Теща вирішила відсторонити батька від виховання дівчинки, тому що підозрює його в причетності до смерті своєї дочки, йдеться на сторінці Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області.

“Крім цього, бабуся хвилюється, що він заразить внучку СНІДом. Жінка унеможливила спілкування зятя з внучкою, уклала угоду з адвокатом, щоб позбавити його батьківських прав. Але незважаючи на бажання бабусі, Івано-Франківський міський суд відмовив у задоволенні позову щодо позбавлення батьківських прав ВІЛ-інфікованого іванофранківця.

Після вищевказаних подій чоловік звернувся до суду з позовом до тещі про відібрання дитини, а вона в свою чергу подала зустрічний про визначення місця проживання малолітньої дитини з нею, поскільки зять є особою ВІЛ-інфікованою, наркозалежною та таким, що притягувався до кримінальної відповідальності.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін та їх представників, взявши до уваги покази свідків, дослідивши докази, суд прийшов до висновку, що первісний позов чоловіка підлягає задоволенню, а в задоволенні зустрічного позову тещі слід відмовити”, – йдеться у повідомленні.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...