Прикарпатка здобула “бронзу” на важливому турнірі з кульової стрільби

30 Лис, 2017 09:00

В польському місті Білосток завершився щорічний турнір “Polish Open” з кульової стьрільби, який є одним з етапів для відбору на Чемпіонат Європи з пневматичної зброї 2018року.

Цього року на турнір з’їхалося понад 500 стрільців. Традиційно в даних змаганнях приймала участь і збірна команда України .

Представниця Івано-Франківської області, школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту України Бойчук Марта також боролась за нагороди в складі нашої збірної.

Програму змагань відкривала нова вправа “мікс”. На відстані у 10 метрів з пневматичного пістолету 40 пострілів виконує жінка та 40 пострілів – чоловік, їхній результат сумувався.  Дану вправу прикарпатка виконувала разом з представником Херсонщини Ігорем Солов’єм. Аби кваліфікуватись до фіналу їм не вистачило лише трьох очок.

В Другий день змагань, наша спортсменка виконували вправу ПП-2, командний старт. Марта разом з Юлією Користильовою та Анастасією Бондарук посіли третє місце, випередили українок господарі змагань, команда Польщі 1 та 2, інформує “Галка”.

Третій день змагань – особистий старт, вправа ПП-2. Спортсменка набрала 378 очок, що серед високої конкуренції дозволило кваліфікуватись до фінальної частини змагань. Марта була єдиною представницею від України у фіналі вправи ПП-2, де посіла 8 місце.

Вправи ПП-2 та “мікс” входять до програми Олімпійських Ігор.