Прикарпатка стала студенткою-спортсменкою року (ФОТО)

Автор: Турій Роман

31 Бер, 2016 18:25

Поділитись публікацією
Прикарпатка стала студенткою-спортсменкою року (ФОТО)

З метою щорічного відзначення найкращих студентів-спортсменів вищих навчальних закладів України наказом Голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 31.08.2015 № 109 було започатковано конкурс на визначення кращого студента-спортсмена вищого навчального закладу за 2014-2015 навчальний рік.

Протягом вересня 2015 року журі конкурсу було визначено 25 найкращих студентів-спортсменів вищих навчальних закладів з визнаних видів спорту в Україні.

Серед переможців конкурсу за підсумками 2014-2015 навчального року найкращим студентом-спортсменом стала призер чемпіонату світу та Європейських ігор 2015 року з боротьби самбо студентка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,  нині магістр фізичного виховання Олена Сайко.

Олену Сайко з нагородою привітали ректор університету Ігор Цепенда, начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного вховання та спорту МОН України Михайло Стефанків, декан факультету фізичного виховання та спорту Микола Соя та вручили спортсменці диплом, подяку та сертифікат на 1000 гривень в магазині «Спорт мастер».