Прикарпатська борчиня здобула бронзу на чемпіонаті Європи (ФОТО)

Автор: Застава Максим

13 Бер, 2019 09:05

Із 4 по 10 березня у сербському місті Новий Сад відбувався Чемпіонат Європи з греко-римської, вільної та жіночої боротьби, в якому відзначилася борчиня з Прикарпаття Аліна Рудницька-Левицька.

Блискуче виступила на турнірі жіноча збірна України, здобувши сім медалей у десяти вагових категоріях і посівши друге загальнокомандне місце.

У складі збірної виступала прикарпатка Аліна Рудницька-Левицька, вихованка ДЮСШ відділу освіти районної державної адміністрації (тренер Г.Джапарідзе). Спортсменка здобула бронзу у своїй ваговій категорії (до 68 кг), пише “Галка” з посиланням на Галицьку РДА.

У вазі, де загалом виступали п’ять учасниць, вона здобула одну перемогу в двох сутичках групового турніру, потім програла 0:7 півфінал росіянці Ханум Валієвій, а у сутичці за третє місце перемогла на туше білоруску Євгенію Андрейчикову.