Прикарпатська лікарка закликає хоча б два тижні не йти до церкви

Автор: Турій Роман

26 Feb, 2021 11:03

Поділитись публікацією
Прикарпатська лікарка закликає хоча б два тижні не йти до церкви

Директорка Городенківської лікарні Олександра Косовець звернулася до священників та віруючих громади з проханням обмежити себе у відвідуванні богослужінь.

Звернення лікарки опублікували на facebook-сторінці Городенківської лікарні, передає “Галка” з посиланням на Репортер.

Текст звернення передаємо без будь-яких змін:

“Священники, дорогі у Христі брати і сестри, парафіяни всіх церков і громад. Директорка КНП «Городенківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександра Косовець звертається до Вас з великим проханням і розумінням віднестися до складної ситуації, яка склалася в нашій територіальній громаді — пандемія Covid-19. Просимо наступні два тижні, утриматися від відвідування храмів. Натомість скористатися онлайн богослужіннями, для зменшення розповсюдження вірусу і збереження вашого життя, ваших рідних та близьких”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Владика Війтишин закликав священників забезпечити храми антисептиками та масками

Варто зазначити, що ситуація з поширенням хвороби у громаді досить важка. Практично всі хворі, яких госпіталізують у Городенківську лікарню, залежні від кисню.

Тільки за минулу добу на Городенківщині підтвердили ще 24 випадки Covid-19 та дві смерті, а на Прикарпатті зафіксували найбільшу кількість хворих за весь час пандемії – 857.