Прикарпатська міліція бореться з крадіями гравію

Автор: Людмила Баран

20 Чер, 2014 10:44

Поділитись публікацією
Прикарпатська міліція  бореться з крадіями гравію

Надвірнянська міліція спільно з районною прокуратурою проводять спеціальні рейди, щоб запобігти самовільному вивезенню піщано-гравійної суміші і річкового каменю з русел річок. За одним із випадків розпочато кримінальну справу.

Все частіше на дорогах району працівники ВДАІ фіксують рейси вантажівок, які перевозять піщано-гравійну суміш без жодних супровідних та дозвільних документів на вибирання цих ресурсів

13 червня працівники Надвірнянського РВ УМВС виявили, що протягом тривалого часу з річки Прут, що в смт. Ланчин, Надвірнянського району регулярно вивозять гравійно-піщану суміш. На місце події виїхала слідчо-оперативна група міліції та працівники районної прокуратури. На березі річки Прут правоохоронці зафіксували момент вивозу гравію.

Водії ігнорували правоохоронців: на запитання не відповідали, показати документи теж відмовлялися. Згодом прибула громада смт. Ланчин, яка перешкоджала діям працівників виконавчої влади, щодо виконання своїх службових обов’язків, оскільки вони не давали вилучити вантажівки.

Однак незважаючи на всі перешкоди правоохоронці задокументували та відзняли на відео даний факт. Надвірнянською районною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 240 КК України (Порушення правил охорони або використання надр на об’єкті природно-заповідного фонду).

Як відомо, забір гравію з річок надзвичайно важлива проблема, яка несе велику шкоду екології, призводить до повеней.