Прикарпатська поліція і надалі співпрацюватиме з румунськими колегами (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

10 Лип, 2019 07:40

Прикарпатська поліція і надалі співпрацюватиме з румунськими колегами (ФОТО, ВІДЕО)

Минулого тижня Прикарпатську поліцію відвідала румунська делегація Поліції Марамуреш та Національна Асоціація воєнних кадрів у відставці та резерві МВС Румунії.

Читайте також: Коронавірус у керівника поліції охорони області проходить без симптомів

Візит відбувся у рамках налагодження партнерських відносин для розвитку двохсторонньої співпраці в правоохоронній сфері, інформує “Галка” з посиланням на СК ГУНП в Івано-Франківській області.

Румунські колеги зустрілися з начальником Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимиром Голубошем та обговорили етапи подальшої співпраці, а також наголосили на важливості обміну досвідом між працівниками поліції обох країн.

«Як і мої колеги, маю більше 20-ти років практичного досвіду, можу сказати, що робота в поліції кардинально змінилася – зараз поліція у своїй роботі орієнтується на потреби громадян, співпраці поліції та населення побудована на засадах партнерства. Готові переймати досвід іноземних колег», – наголосив Володимир Голубош.

Також румунські колеги взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення четвертої річниці створення Національної поліції України, а також в урочистостях з нагоди випуску офіцерів поліції Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ, побували у музеї Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...