Прикарпатська самбістка — чемпіонка світу (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

08 Nov, 2020 11:17

У Сербії триває чемпіонат світу із самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат.

7 листопада розіграли медалі юнаки і дівчата до 18 років. Українці вибороли вісім медалей, інформує “Галка” з посиланням на “Спортивні новини Прикарпаття”.

Представниця Прикарпаття Сніжана Пліш стала чемпіонкою світу у ваговій категорії до 56 кг. Також бронзову нагороду серед чоловіків виборов Андрій Лайщук у ваговій категорії до 57 кг, виконавши норматив Майстра спорту України міжнародного класу.

Сьогодні, 8 листопада, визначать володарів другої половини медалей серед юнаків та дівчат, а також призерів командної першості.