Прикарпатські атовці занепокоєні ймовірним відведенням українських військ на Донбасі (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

07 Жов, 2019 15:30

Прикарпатські атовці занепокоєні ймовірним відведенням українських військ на Донбасі (ФОТО)

Сьомого жовтня в рамках програми “Діалоги про Україну” у Франківську пройшла зустріч прикарпатців та місцевої влади із представниками уряду.

Читайте також: Франківців кличуть на гастрономічний фестиваль, аби зібрати гроші для лікування доньки бійців ООС

Урядовці розповіли, чому Україна погодилася на “формулу Штайнмаєра”, та які кроки будуть прийняти задля досягнення миру на сході України.

У ході діалогу голова обласної асоціації атовців Мирослав Кріль звернувся до заступниці Міністра оборони України Аліни Фролової. Він від імені ветеранської спільноти висловив занепокоєння стосовно розведення військ, інформує “Галка”.

“Бахманська траса – це висоти. Якщо ми втратимо ці позиції, то ми втратимо Сєвєродонецьк і Лисичанськ. Це стратегічні пункти. Чи розуміють всі ризики у Міністерстві оборони, до яких може призвести відведення військ?”, – питає Кріль.

Аліна Фролова зазначила, що деталями військової операції займається Генштаб.

“Фахівці працюють з багатьма варіантами розвитку подій і прораховують всі ризики. Там компетентні люди та військові. Вони добре розуміють місцевість. Будь-яка здача принципових пунктів не передбачається. Тим паче, зараз йдеться про розведення військ тільки у трьох пунктах – Станиці Луганській, Золотому та Петрівському”, – заспокоює Фролова.

Учасник бойових дій Петро Шкутяк зазначив, що не можна ні в якому разі відводити війська.

“Як ви можете говорити про розведення військ? На війні кілометр – це дуже багато. Згадайте Іловайськ, коли ми довірилися! Скільки людей загинули! Ви маєте справою з Росією, яка ніколи не виконує своїх домовленостей! А ви в той час хочете відвести війська з укріплених місць? Навпаки треба укріпитися на цих пунктах, зміцнити армію, вести міжнародну політику! Максимум, що ви можете на тій території зробити – ввести миротворчі війська ООН”, – наголошує атовець.

Аліна Фролова наголошує – ніхто не говорить про мир задля миру та про здачу стратегічних міст.

“Ми говоримо саме про перемогу. Не ми хотіли цієї війни, але ми прийняли на себе цей удар. А зараз приймаємо кроки, щоб перемогти. Моя персональна відповідальність – зробити так, щоб втрат було менше. Ми намагаємося зберегти життя людей. Ніхто не відводить війська, є лише часткове розведення. Кожного дня втрачати життя, не розуміючи коли це закінчиться, неправильно! Ми шукаємо способу досягти мети”, – каже Фролова.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...