Прикарпатські атовці заявили про підтримку сильного головнокомандувача і вмілого дипломата

Автор: Костинюк Олександр

18 Кві, 2019 15:10

Прикарпатські атовці заявили про підтримку сильного головнокомандувача і вмілого дипломата

Івано-Франківська міська Асоціація учасників АТО опублікувала звернення, в якому заявила про підтримку на виборах сильного головнокомандувача і вмілого дипломата.

Про це інформує “Галка” з посиланням на сторінку спілки в соцмережі Facebook.

“ГС Івано-Франківська міська Асоціація учасників АТО завжди стояла на фундаментальних принципах державності, законності та справедливості. Ми не були осторонь важливих процесів у країні під час Майдану та війни на Сході. Ми своєю невтомною працею завжди рухалися вперед. Спільно з великою командою ми багато чого досягли. Зараз настав час непростого вибору. Попри дискусії, претензії та десятки запитань, ми правлінням прийняли свідоме рішення – підтримати сильного Верховного головнокомандуючого, який зможе зберегти цілісність та незалежність України!”, – йдеться в повідомленні.

Учасники АТО роблять ставку на вмілого дипломата, який зможе об’єднати світове товариство проти агресора, який в змозі консолідувати зусилля європейських партнерів задля підтримки України.

“Ми прагнемо продовження зміцнення обороноздатного комплексу держави, яка п’ятий рік у стані гібридної війни! Ми бачимо, в якому напрямку рухається держава, ми разом з вами відроджуємо культуру, мову, релігійну незалежність, кожен з нас відчуває себе в абсолютній безпеці, коли за спиною одна з найкращих армій світу, сформована за останні роки. Ми маємо чимало запитань, та ще більше претензій, але ми не готові через внутрішні чвари та безпідставні ілюзії втрачати країну, згортати всі попередні досягнення і віддати на поталу державу ворогам! Поважаємо вибір кожного з Вас. Всі разом ми можемо спостерігати, як політики розділяють нас, попри це ми впевнені, що майбутнє у наших руках. Ми твердо переконані, що спільно з вами зможемо захистити нашу країну, відродити її з вчорашніх руїн, спроможемося продемонструвати всьому світу, що Україна сильна незламна Європейська держава!”.

Атовці наголошують, єдине чого не можна зараз робити – це бути байдужим та вдавати, що нічого не відбувається і перекладати власну відповідальність на когось іншого, сподіваючись, що мир і достаток дасться усім у подарунок.

“Наш святий обов’язок перед наступним поколінням зберегти національну Гідність, мову, віру, гордість за свою державу. Ми вже багато чого втратили, пережили біль та страждання, ми не можемо собі дозволити зійти з обраного шляху, ми не можемо це все пробачити ворогу і не будемо ставати ні перед ким на коліна! Наш шлях у Європейському Союзі, НАТО як гарант безпеки існування нашої держави! Ми впевнено рухаємося вперед, залишаючи кайдани позаду, ми будуємо справжню, незалежну Європейську державу! Разом ми здолаємо всі труднощі! Ми звертаємось до Вашої свідомості – збережіть Україну!”, – закликають атовці.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...