Прикарпатські атовці програли важливий матч львівським суперникам

Автор: Єва Жасминова

25 Тра, 2018 15:20

24 травня у Крихівцях відбувся 6-йи тур Відкритого чемпіонату України серед Героїв АТО.

На полі зустрілися команди ФК “ПРИКАРПАТТЯ АТО” – ФК “ЛЕВИ ГУНП” (Львів). Перший тайм закінчився нічією, проте у другому львівяни здобули перемогу із рахунком 0-2. Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів голова івано-франківської асоціації футболу учасників АТО Андрій Долик.

“В запеклій боротьбі, не шкодуючи себе наша команда поступилася лідеру чемпіонату. Гра була рівна, перший тайм закінчився з рахунком 0-0, та купою нереалізованих моментів. В другому таймі спрацювало негласне правило футболу “не забиваєш ти, забивають тобі”. Нападник львів’ян красивим дальнім ударом поклав м’яч у дальню дев’ятку. Всі спроби відігратись були марними, львів’яни грамотно оборонялись, а піймавши прикарпатців на контратаці забили другий гол. Матч так і завершився перемогою команди Левів з рахунком 2-0″ – пише Долик.