Прикарпатські бійці АТО отримали відзнаки на сесії обласної ради (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

26 Тра, 2016 10:40

Поділитись публікацією
Прикарпатські бійці АТО отримали  відзнаки на сесії обласної ради (ФОТО)

Сьогодні, 26 травня, відбувається пленарне засідання Івано-Франківської обласної ради.

Воно розпочалося традиційно з Гімну України та спільної молитви. Згодом хвилиною мовчання депутати вшанували померлого колегу та шістьох бійців АТО, які загинули на Сході з часу останньої сесії.

Далі вручили нагороди найкращим краянам. Почесною грамотою ВР нагородили  Климишина Олег, учасника АТО. Відзнаки ОДА та обласної ради «За бойову звитягу» отримали  Бабич Володимир, Варижко Борис, Галкін Сергій, Лилик Віктор, Пчолкін Володимир,   Ружанський Володимир, Склеповий Ігор, Хоменко Андрій   та інші.

Також обласний військовий комісар Володимир Ярмощук зачитав наказ про нагородження відзнакою  міністра оборони депутата обласної ради Івана Даніва.

Заступник голови обласної ради Василь Гладій повідомив, що комісія про встановлення статусу бійців-добровольців присвоїла  статус десятьом прикарпатцям. Для вручення посвідчень запросили   Володимира Дубіва, Юрія Концевича, Івана Войтановського, Володимира Пчолкіна, Тараса Червака та інших.

Також посвідчення отримала мати Досюка Олександра, який обороняв Донецький аеропорт та був нагороджений відзнакою «За бойову звитягу».