Прикарпатські борці розповіли, як здобули бронзові медалі на чемпіонатах світу та Європи (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

13 Сер, 2019 10:36

Поділитись публікацією
Прикарпатські борці розповіли, як здобули бронзові медалі на чемпіонатах світу та Європи (ФОТО)

Бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби Сергій Костишин та бронзовий призер чемпіонату світу Денис Сагалюк розповіли про підготовку до змагань і труднощі, з якими зіштовхнулися на турнірах міжнародного рівня.

Читайте також: Парламент проголосував за старт реформи управління відходами, - нардеп Едуард Прощук

Про це йшлося 13 серпня на пресконференції в Івано-Франківській облдержадміністрації, інформує “Галка”.

Заступник начальника управління спорту франківської ОДА Костянтин Лисейко каже, що вільна боротьба – це пріоритетний вид спорту для Прикарпаття.

“Борці з Івано-Франківщини мають добру історію та демонструють хороші хороші традиції на міжнародному рівні”, – каже Лисейко.

Бронзовий призер чемпіонату Європи серед юнаків Сергій Костишин зауважує, що на міжнародному рівні боровся вперше.

“Змагання проводилися в Польщі. Раніше за кордоном не виступав. Було спочатку досить важко. Виграв у грузина та вірменина по 10:0, але програв у турка з рахунком 8:10. Ту сутичку програв, бо не був уже впевнений у собі й почав робити дурниці”, – каже спортсмен.

Тренер борця Віталій Малярчук зазначив, що вважає вдалим перший виступ спортсмена за кордоном.

“Бійцівські якості у нього є, а помилки лише вчать. Також попрацюємо над технічним арсеналом, і це піде Сергію на користь”.

Денис Сагалюк, бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів каже, що підготовка до змагань у Болгарії тривала приблизно 3-4 місяці.

“Все було на найвищому рівні. Дякую тренерам, що підготували, що організовували хороші спаринги. Також зі мною працювали психологи: налаштовували, що я найсильніший. Все було, як має бути”, – каже Сагалюк.

Тренер спортсмена Григорій Шумега каже, що Денис виглядав дуже впевнено, хоч і було багато непростих суперників.

Президент обласної федерації з вільної боротьби Едуард Прощук привітав борців з великим успіхом і зазначив, що вони – майбутнє українського спорту.

“Хочу привітати усіх нас з великим успіхом. Мене особисто дуже тішить, що ми маємо нових зірочок. Вони – наше майбутнє та перспектива”, – додав Прощук.