Прикарпатські енергетики придбали для районних лікарень респіратори, захисні костюми і комбінезони

Автор: Зелінська Таня

14 Кві, 2020 07:17

Прикарпатські енергетики придбали для районних лікарень респіратори, захисні костюми і комбінезони

АТ «Прикарпаттяобленерго» продовжує виділяти кошти на боротьбу з СOVID-19.

З метою послідовної організації заходів боротьби з коронавірусом прикарпатські енергетики заручились координаційною підтримкою партнерів – Платформи «Тепле місто» та Івано-Франківської Архиєпархії української греко-католицької церкви, які моніторять потребу лікарень міста та області.

На цьому тижні завдяки співпраці з «Теплим містом», обленерго профінансувало закупку 260 захисних комбінезонів для лікарів швидкої медичної допомоги Івано-Франківська. До кінця тижня комбінезони будуть доставлені у станції міста та передані лікарям, які виїжджають на виклики.

Завдяки співпраці з УГКЦ компанія на днях профінансувала закупку 160 респіраторів, 65 захисних костюмів та 400 захисних комбінезонів, які частково покриють потребу районних лікарень, у яких ситуація з дефіцитом засобів індивідуального захисту є чи не найгострішою.

Також на цьому тижні обленерго вдалось виділити кошти на закупівлю 10 000 пар діагностичних рукавичок для лікарів Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

АТ «Прикарпаттяобленерго» визначило для себе основні пріоритети корпоративної соціальної відповідальності – захист життя та здоров`я своїх працівників та згуртованість в протидії коронавірусу. Тому, в компанії кажуть, що фінансова підтримка боротьби з СOVID-19 буде активно тривати і надалі. Прикарпатські енергетики закликають бізнес також долучатись до боротьби з пандемією та підтримувати медичні заклади області.

Головне фото ілюстративне

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...