Прикарпатські газовики стали чемпіонами Всеукраїнського турніру з міні-футболу

Автор: Застава Максим

13 Гру, 2017 15:47

На Всеукраїнському чемпіонаті з міні-футболу серед працівників газових компаній команда «Газовик» «Івано-Франківськгазу» виграла кубок першості.

Турнір проходив у два етапи. Спочатку 17 збірних газових компаній були розділені на 3 групові зони: Східну, Центральну та Західну, де зіграли за коловою системою в форматі двох таймів по 15 хвилин 4 матчі. Далі – фінал: переможці регіональних турнірів змагалися за кубок Всеукраїнських змагань.

«За підсумками двох зіграних матчів у фіналі, команда «Газовик» здобула перемогу. Вона здолала збірні «Дніпропетровськгаз» та господарів поля «Київоблгаз». Обидва матчі було зіграно з рахунком 2:4, на користь наших футболістів», – розповідає тренер збірної «Газовик» ПАТ «Івано-Франківськгаз» Іван Кучера.

Такий результат команді «Івано-Франківськгаз» приніс почесне перше місце, срібло здобули футболісти «Дніпропетровськгаз». Замкнула трійку переможців команда «Київоблгаз».

Окрім того, за результатами змагань, особисту нагороду отримав футболіст «Газовика», старший майстер відділу обслуговування вузлів обліку газу, Олег Локатир. Його визнано кращим гравцем турніру. Кращим бомбардиром став слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування Микола Лазорик. На його рахунку – 5 забитих голів у ворота супротивників.

Довідково:

Команда ПАТ «Івано-Франківськгаз» з футзалу заснована 4 листопада 2012 року. Гравцями збірної є працівники однойменного газового господарства.
У 2012 р. команда взяла участь у кваліфікаційному раунді відбору до фінальної частини чемпіонату міста 2012-2013 рр., за результатами якого увійшла до срібної ліги, а в 2013 р. – до золотої.
2014-2015 рр. – чемпіон м.Івано-Франківськ.
2015-2016 рр. – срібний призер Чемпіонату області з футзалу.
2017 р. – переможець  Всеукраїнського турніру з міні-футболу серед працівників газових компаній України.