“Прикарпатські готельєри готові приймати туристів, а турфірми мають що запропонувати подорожувальникам”, – Передерко

Автор: Костинюк Олександр

01 Чер, 2020 10:13

“Прикарпатські готельєри готові приймати туристів, а турфірми мають що запропонувати подорожувальникам”, – Передерко

“Галка” поспілкувалася з начальником відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА Віталієм Передерком. Він розповів, наскільки прикарпатці, які надають турпослуги, вже готові працювати і забезпечувати дозвілля подорожувальників, та які напрямки туризму матимуть найбільший попит.

“Наші готельєри готові до прийому туристів і очікують завершення карантинних обмежень. Натомість туристичні фірми, які працюють на внутрішньому ринку (а таких в області до кризи було тільки офіційно майже 30), перебувають в очікуванні скасування обмежень на автобусні і залізничні пасажирські перевезення. У них є турпродукти, які вони готові запропонувати туристові, а ми готові їм допомогти “знайти” цих туристів”, – каже Передерко.

Проте, за словами Віталія Передерка, масовий потік подорожувальників відновиться тільки тоді, коли відбудеться пом’якшення карантину в країні загалом, і повноцінно працюватимуть пасажирські перевезення. До цього моменту буде невелика кількість відвідувачів.

“Наголошую, що відновлення подорожей розпочнеться із самостійно спланованого туризму. А це означає, що фірмам доведеться запастися терпінням, щоб знайти свого споживача. Навіть зараз, попри обмеження, ми маємо туристів в області – це групи, які ходять у гори, велоекстремали, а також мешканці великих міст, які “пересиджують” у Карпатах карантин та ін”, – додає начальник відділу туризму.

Повний текст інтерв’ю читайте за посиланням: “Наразі попит невеликий, туристів поки мало. Проте літо бронюють активно”, – начальник відділу туризму ОДА Віталій Передерко.

Фото: фб-сторінка Віталія Передерка

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...