Прикарпатські громади отримають майже два мільярди гривень трансфертів

Автор: Костинюк Олександр

11 Січ, 2019 10:21

Прикарпатські громади отримають майже два мільярди гривень трансфертів

З нового року на Прикарпатті на прямих міжбюджетних відносинах з Держбюджетом працює 36 громад, зокрема 30 ОТГ.

Про це поінформував виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук.

За його словами, загалом громади Івано-Франківської області отримають 1 мільярд 980 мільйонів гривень трансфертів, з них 1 мільярд 213 мільйонів – освітньої субвенції, 509 мільйонів – медичної субвенції та 258 мільйонів – базової дотації.

Освітня та медична субвенції мають цільовий характер, а базову дотацію громади використовують на власний розсуд. Міста Івано-Франківськ, Бурштин та Ямницька сільська ОТГ  віддаватимуть кошти до Держбюджету у вигляді реверсної дотації на суму, що становить 93 мільйони, а 28 ОТГ та 2 міста обласного значення отримуватимуть базову дотацію, тільки Коломия і Калуш не матимуть ні реверсної, ні базової дотацій, звернув увагу Юрій Стефанчук.

Найбільше коштів базової дотацій з Держбюджету отримають: Печеніжинська  ОТГ – 19 мільйонів, Заболотівська ОТГ – понад 16 мільйонів, Рожнівська ОТГ – понад 15 мільйонів.

Крім цього, в Держбюджеті передбачено 2,1 мільярди гривень на розвиток інфраструктури об’єднаних громад, які буде розподілено окремою постановою Кабінету Міністрів України.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry