Прикарпатські легкоатлети вибороли чотири медалі на Чемпіонаті України

Автор: Сидорчук Василь

26 Jun, 2018 13:48

25 червня у Кропивницькому стартував Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. У перший день змагань прикарпатські спортсмени здобули три срібні та одну бронзову медаль.

Кандидатка у майстри спорту 21-річна Ганна Шевчук (Суслик) у спортивній ходьбі на дистанції 5000 метрів здобула “срібло”, поступившись переможниці Гаврилюк Тамарі із Житомирщини. У цьому ж забігу брала участь ще одна прикарпатська спортсменка. 20-річна вихованка Івано-Франківської ОДЮСШ Юлія Сологуб і показала 10-й результат.

Скороходи Степан Пасічний та Андрій Красновський зайняли 10 та 11 місце на дистанції 5000 метрів спортивної ходьби у чоловіків.

Василина Бєлова (Івано-Франківська ШВСМ)  здобула срібну медаль в метанні списа, відправивши снаряд на 49,03 метрів. Влада Маріяш у цій же дисципліні показала 12-й результат (35,56 метрів).

20-річна Людмила Сенів (Івано-Франківська ОДЮСШ) у стрибках в довжину показала 14-й результат, стрибнувши на 4,87 метрів. Спортсменка також змагалася в бігу на 100 метрів. В своєму забігу Людмила показала третій результат (12,73). На жаль, цього не вистачило, щоб кваліфікуватися до фіналу, інформує “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Серед чоловіків в бігу на 100 метрів змагався Кандидат у майстри спорту 31-річний Гей Жілдас, який з результатом 11,00 секунд теж не пройшов до фіналу.

Срібну нагороду в бігу на 1500 метрів серед чоловіків виборов Павло Волуйкевич  (23 роки) із результатом 3:55,77. Олександр Гонський із результатом 3:45,35 у своєму забігу посів 12 місце.

На дистанції 400 метрів у бігу серед чоловіків бронзову медаль здобув Станіслав Сеник (21 рік, Івано-Франківська ШВСМ). Його результат 46,68. Тарас Шинкар та Василь Біленко на 7 та 6 місцях у своїх забігах.

У вівторок, 26 червня, (заключний) день змагань на стадіоні “Зірка” у Кропивницькому.