Прикарпатські легкоатлетки вибороли медалі чемпіонату України зі спортивної ходьби

Автор: Костинюк Олександр

17 Чер, 2019 12:12

16 червня в Сумах відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді.

Ці змагання входили до списку відбіркових турнірів ІААФ на чемпіонат світу, який у вересні-жовтні проведуть в Досі (Катар).

У спортивній ходьбі на 20 км серед жінок на чемпіонаті України тріумфували аж дві спортсменки з Прикарпаття, інформує “Галка” з посиланням на “Вікна”.

Друге місце посіла титулована франківка, майстер спорту України Христина Юдкіна з результатом 1:36:25 год, а “бронзу” виборола вихованка калуської школи легкої атлетики, майстер спорту України Ганна Шевчук (Суслик). Спортсменка, яка є студенткою ПНУ ім. В.Стефаника, фінішувала з результатом 1:39:19 год.

Перемогла ж на дистанції 20 км скороходка з Волинської області, майстер спорту України Марія Філюк (1:35:39 год.).