Прикарпатські лікарі їздили до Польщі за досвідом (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

21 Mar, 2015 08:55

Поділитись публікацією
Прикарпатські лікарі їздили до Польщі за досвідом (ФОТО)

Делегація Богородчанської ЦРЛ відвідала повіт Олєсно Республіки Польща. Прикарпатці вивчали польський досвід переходу до страхової медицини, ознайомилися з системою роботи сімейних лікарів та функціонування лікувально-опікунських закладів.

Також у рамках поїздки богородчанські медики змогли взяти  участь у проведенні лікувальних процедур, операцій та досліджень, повідомляє обласний Департамент охорони здоров’я.

За підсумками проведених переговорів між польськими та прикарпатськими лікарями досягнуто домовленості про передачу Богородчанській ЦРЛ вкрай необхідного сучасного обладнання – мамографа та лапароендоскопа.

Як зазначають у Департаменті охорони здоровя, на організацію поїздки не було витрачено бюджетних коштів, усі витрати здійснювалися за власні кошти учасників поїздки та польської сторони.

Між Богородчанським районом та повітом Олєсно 2002 року було підписано угоду про співпрацю.

За цей час реалізовано численні проекти у сферах культури, молоді, спорту та вивчення досвіду місцевого самоврядування. Повітом Олєсно неодноразово надавалась допомога нашому району, в тому числі Богородчанській ЦРЛ було передано автомобіль швидкої допомоги «Citroen».