Прикарпатські нардепи хочуть, аби Уряд розробив стратегію протипаводкових заходів (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

01 Jul, 2020 19:47

Поділитись публікацією
Прикарпатські нардепи хочуть, аби Уряд розробив стратегію протипаводкових заходів (ВІДЕО)

Депутатів двох фракцій зробили заяву, щодо масштабів паводків на Прикарпатті. Про це на своїй сторінці у фейсбук розповів нардеп Едуард Прощук.

Читайте також: Едуард Прощук назвав основні проблеми водної галузі та запропонував шляхи їх вирішення (ВІДЕО)

“Зміст заяви єдиний – стихія завдала громадам великої біди. Селища, села, райони, залишились без доріг та мостів. Зруйновано об’єкти інфраструктури. Підтоплені домогосподарства, туристичні об’єкти, лікарні, садочки. Сотні сімей залишились без житла, і на жаль, є жертви”, – пише Прощук.

Він зазначає, що Уряду потрібно створити стратегію протипаводкових заходів, що допоможе областям, яким загрожують паводки.

“Люди, які постраждали від паводків першочергово очікують: відбудови знищеної інфраструктури та матеріальних відшкодувань. Також пропонуємо уряду розробити й прийняти стратегію протипаводкових заходів, щорічних превентивних заходів в областях, яким загрожують паводки. Не вихід, кожних 10-12 років боротись із наслідками. Треба системно працювати на випередження.

700 мільйонів гривень, виділених станом на сьогодні для боротьби з наслідками негоди – це лише той необхідний мінімум, який держава зараз у змозі профінансувати. Та зрозуміло, що цього не достатньо. Оцінка втрат від стихії – ще триває”, – додає Прощук.

Заява від депутатів двох фракцій щодо масштабів паводків на Прикарпатті. Зміст заяви єдиний – стихія завдала громадам великої біди. Селища, села, райони, залишились без доріг та мостів. Зруйновано об’єкти інфраструктури. Підтоплені домогосподарства, туристичні об’єкти, лікарні, садочки. Сотні сімей залишились без житла, і на жаль, є жертви.Люди, які постраждали від паводків першочергово очікують: відбудови знищеної інфраструктури та матеріальних відшкодувань.Також пропонуємо уряду розробити й прийняти стратегію протипаводкових заходів, щорічних превентивних заходів в областях, яким загрожують паводки. Не вихід, кожних 10-12 років боротись із наслідками. Треба системно працювати на випередження. 700 мільйонів гривень, виділених станом на сьогодні для боротьби з наслідками негоди – це лише той необхідний мінімум, який держава зараз у змозі профінансувати. Та зрозуміло, що цього не достатньо. Оцінка втрат від стихії – ще триває.

Опубліковано Едуардом Прощуком Середа, 1 липня 2020 р.