Прикарпатські освітяни й медики під стінами ОДА протестують проти підвищення тарифів

Автор: Костинюк Олександр

09 Жов, 2018 16:39

Прикарпатські освітяни й медики під стінами ОДА протестують проти підвищення тарифів

У вівторок, 9 жовтня, під стінами франківської ОДА пройшов пікет працівників агропромислового комплексу, медичної і освітньої сфери.

Читайте також: До кінця року освітянам та медикам області знову не стане грошей на зарплати

Акції проходять по всій Україні проти рішень влади підвищити ціни на газ, електроенергію та товари першої необхідності, інформує “Місто”.

Члени профспілок та трудових колективів не можуть миритися з діями уряду, який наступає на конституційні права людини, кажуть пікетувальники.

На пікет з’їхалися представники професійних спілок зі всієї Івано-Франківської області.

“Вимагаємо погасити заборгованість по оплаті праці, припинити економію на людській праці, встановити розмір прожиткового мінімуму 5167 гривень, 2840 – мінімальний розмір пенсії, 7100- мінімальна оплата праці. Крім того, не допустити підвищення цін на газ, тарифів на електроенергію та споживчі товари, забезпечити виключення з розміру мінімальної оплати доплат, надбавок,винагород, зупинити державне рейдерство”, – звертаються до влади протестувальники.

Ігор Басюк, голова прикарпатських профспілок, каже, що всі вимоги щодо соціальної справедливості, гідної оплати праці, робочих місць, забезпечення прозорості формування тарифів, врахування пропозицій соціальних партнерів не підтримується урядовою стороною.

“Профспілки виселяють з будівель, де вони діяли роками. Думка тих, хто живе в Україні, сплачує податки та борги валютному фонду, не є пріоритетною. Кваліфіковані працівники назавжди покидають Україну”, – додає Ігор Басюк.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry